I-V 09-17 val.
V-VII skambinkite

Laisvės pr. 105, Vilnius
2-ame aukšte

  • Lietuviškai
  • English
  • Русский

Apie mus

Apie mus

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

UAB „Amber Furniture“ – baltarusiškų baldų tiekėjas.

Mes tikime klasika paremta namų filosofija – esame nesenstančios klasikos ambasadoriai. Mums rūpi Tavo namų darna, kuriai pasiekti siūlome tikro jaukumo receptus.  Mūsų baldai gerina Tavo kasdienybę ir buitį daro patogią. Suteikiame Tau galimybę įsigyti baltarusiškus baldus –  šiuos klasikos perliukus specialiai vežame į Lietuvą.

Mes atrinkome geriausius Baltarusijos gamintojus, kurie baldų gamyboje naudoja pažangiausias technologijas, tausojančias gamtą, ir užtikrinančias baldų kokybę bei ergonomiką. Tai tikri baldai, nes pagaminti iš natūralios medienos. Konkuruojame ne tik prekės kaina, bet ir kokybe. Kodėl žmonės perka ir mumis pasitiki? Nes darome viską nuoširdžiai, be to, su kiekvienu pirkėju bendraujame asmeniškai.

Esame oficialūs gamintojų atstovai: ZAO „Molodečnomebel“, ZAO „Bobruiskmebel“, ZAO „Vileiskaja mebelnaja fabrika“ ir UPP „Yavid“.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Specializuojamės klasikinių baldų srityje ir siūlome platų pasirinkimą bei didelę baldų įvairovę.

Baldus galime pristatyti visoje Lietuvoje. Taip pat tiekiame ir į kitas Europos Sąjungos šalis.

Mūsų komandoje yra profesionali interjero dizainerė, kuri padės ir pakonsultuos siekiant sukurti vientisą namų interjero stilių bei erdvės harmoniją.

Baldai gaminami daugiausia iš natūralios medienos - ąžuolo, tačiau siūlome ir baldus iš buko bei pušies medienos, taip pat ir ne medinius baldus.

Dirbame pagal mažiausių kaštų strategiją, todėl mūsų kainų lygis nėra aukštas. Taigi nors neturime didelių ekspozicinių plotų, galime pasiūlyti palankiausias baldų kainas.

Nors siūlome daugiausia standartinius baldus, kurių išmatavimų keisti negalima. Tačiau virtuvių gamintojo UPP "Yavid" produkcija gali būti ir nestandartinė, pritaikyta individualiam poreikiui.